Zpět na hlavní stranu:

BLOG...

Co je blog: aplikace obsahující články nejčastěji jednoho autora...ta nějak zní nebo začíná definice tohoto zvláštního slova. Já jsem zkrátka zjistil, že mi moc nejde psát články plné odborných výrazů, které jsou často opsané z nějaké odborné literatury a u nichž ani autor sám dost dobře neví o čem píše. Chtěl bych zde pomocí příspěvků popsat svoje zkušenosti a postřehy z masérské praxe, které by snad mohly někdy někomu, nějak pomoct... Vyjadřuji zde svoje názory a pohled na vzniklé situace.

Případné rekce na příspěvky posílejte prosím na můj mail :-)

Aleš Melka

KOMPLEXNÍ PÉČE

Komplexní péče? O co jde, k čemu  a hlavně pro koho je něco takového vhodné?

Více tedy zde: článek

12.8.2017 Aleš Melka

Reakce na příspěvek

Nohy a chodidla - funkce, vznik a prevence zdravotních potíží.

To je název dalšího článku, prvního se série, která se bude zabývat pohybovým aparátem.

Více tedy zde: článek

13.7.2016 Aleš Melka

Reakce na příspěvek

POMOC...

Zajímavé slovo. O pomoc se prosí, o pomoc se žádá, pomoc se nezištně poskytuje, pomoci je několik druhů či je několik způsobů jak pomoct... Jeden z těch druhů pomoci je pomoc nebo asistence při záchraně života. Za posledních pár let jsem několikrát absolvoval různé přednášky, školení, cvičení a i zkoušky týkající se záchrany života. Žádné školení nikoho ale nepřipraví na reálnou situaci, kdy je zapotřebí převést znalost do praxe. Pár postřehů od jedné nehody jsem se pokusil sepsat pod názvem Nehoda..

3.7.2016  - Aleš Melka

Reakce na příspěvek

REGENERACE ANEB CO BY MĚL SPORTOVEC ZNÁT...

Článek na téma regenerace, který není určen pouze sportovcům, ale své s v něm jistě mohou najít i lidé, kteří sportují jen zřídka a jejichž případné potíže pramení ze zaměstnání.

24.4.2016 - Aleš Melka

Reakce na příspěvek