Přemýšlíte čím obdarovat své blízké? Věnujte jim originální dárek v podobě mobilních masáží. Máte možnost zakoupit poukazy na klasické masáže, dále jsou v nabídce poukazy na zvláštní procedury či vyšetření. Mimo stanovené hodnoty poukazů je možné pro vás na základě dohody vytvořit poukaz jiné hodnoty či poukaz s originálním textem a grafikou.

Platný poukaz je ze zadní strany vždy opatřen razítkem a podpisem zástupce Mobilních masáží Prostějov.  

Poukazy v hodnotě do 999 Kč na každý poukaz jsou vztaženy k jedné návštěvě maséra, poukazy nelze dělit do více návštěv. Poukazy v hodnotě nad 1000 Kč lze dělit do více návštěv. V hodnotě poukazu není zahrnuto dopravné, jehož výše je u poukazů v hodnotě do 999 Kč stanovena na 150 Kč a u poukazů v hodnotě nad 1000 Kč je dopravné stanoveno na 200 Kč. V rámci města Prostějova není dopravné u poukazů účtováno.

I když věřím, že dárkový poukaz či permanentka na masáže nemůže být nevhodným darem, může tato situace nastat. Peníze za poukazy či permanentky, které se staly nevhodným darem bohužel nevracím. Poukaz či permanentku můžete však přenechat někomu, kdo je rád využije, o tomto kroku je nutné mě informovat. Děkuji za pochopení.

Platnost poukazu je 6 měsíců od data zakoupení. Platnost permanentky je 12 měsíců od data zakoupení.

POUKAZY NA MASÁŽE  

Poukaz na masáž v hodnotě 400 Kč.

Dopravné mimo Prostějov 150 Kč.

 

Poukaz na masáž v hodnotě 500 Kč.

Dopravné mimo Prostějov 150 Kč.

Poukaz na masáž v hodnotě 1000 Kč.

Dopravné mimo Prostějov 200 Kč.

Poukaz na masáž v hodnotě 1500 Kč.

Dopravné mimo Prostějov 200 Kč.

Poukaz na masáž v hodnotě 2000 Kč.

Dopravné mimo Prostějov 200 Kč.

 

POUKAZY NA ZVLÁŠTNÍ PROCEDURY  

Poukaz na komplet služeb v hodnotě 800 Kč.

Dopravné mimo Prostějov 150 Kč.

Zpět na hlavní stranu